Екипът на „Биоком Трендафилов” ЕООД има удоволствието да Ви покани на XL Национална акушерска конференция и XVII Национална конференция на акушерките
Екипът на "Биоком Трендафилов" ЕООД има удоволствието да Ви покани на XL Национална акушерска конференция и XVII Национална конференция на акушерките, 15-18 юни 2023г., които ще се проведат от 15 до 18 юни 2023г. в хотел "Ривиера Бийч", Ваканционен клуб "Ривиера", к.к. Златни пясъци.
Заповядайте на щанда ни, за да Ви представим ефективни решения за превенция и контрол на инфекции, свързани с медицинското обслужване.
EnSURE Touch - обективен и бърз метод за измерване чистотата на повърхностите на база откриването на АТФ (аденозинтрифосфат), с възможност за пълна проследяемост и анализ на получените резултати.
NOCOTECH - иновативна система за едновременна дезинфекция на въздух, повърхности и труднодостъпни места.
По време на Конференцията, ще представим за пръв път пред широка аудитория мултиензимните комплекси на Белгийската фирма OneLife - с широк спектър на действие срещу органични остатъци и биофилми по медицински инструменти.
- Силна ензимна активност;
- Разграждат матрицата на биофилма, който защитава бактериите;
- Стабилност на ензимите във времето;
- Висока концентрация - дозирока по-малко от 1%
- Дерматологично тествани;
- Дълбоко почистване и дезинфекция;
- 100% биоразградими.